KARASU OTOMOTİV & METAL SANAYİ                          0 258 3710674     Türkçe sayfalar için buraya tıklayın   Click here for english pages
Anasayfa Hakkımızda Ürünlerimiz Foto Galeri İletişim
Hakkımızda


Merhum babamız Türkmen KARASU öncülüğünde, 1991 yılında Denizli'nin Gümüşler semtinde 80 m2'lik atölyemizde torna - tesviye işi yaparak ticaret hayatına başladık.

Yoğun çalışma göstererek kısa sürede büyük engeller aşmış, 2001 yılında bugünkü adresimizde 1.000 m2 kapalı alana sahip, kendimize ait fabrikamızı kurmuş bulunmaktayız.

Sebahattin Karasu, Seyfettin Karasu ve Şemsettin Karasu olarak, merhum babamızın emanetine en iyi şekilde sahip çıkmak ve ülkemize de yerli üretim konusunda fayda sağlamak prensibi ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.


 
Başta motosiklet koruma demirleri olmak üzere, kamp ve deprem çadırları, masa - sandalye ayakları, oturma bankları gibi çeşitli kent mobilyaları imalatlarının yanı sıra bu ürünlerin pazarlamasını ve özel kamyonumuzla Türkiye'nin her köşesine nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.
 
Ayrıca imalatını yaptığımız ürünlerin ve fason olarak bizden istenen boyama işlerini, elektrostatik toz boya sistemi ile itina ile yapmaktayız.
 
Müşterilerimizin ve çalıştığımız tüm firmaların güvenini kazanarak bugünlere gelmenin mutluluğunu yaşamakta ve KARASU ismini yaşatmayı amaçlamaktayız
 
 
 
Anasayfa Hakkımızda Ürünlerimiz Foto Galeri İletişim
Süleyman Dilekçi tarafından, KARASU Otomotiv & Metal Sanayi  için hazırlanmıştır. Tüm hakları saklıdır.
ZİYARETÇİ SAYISI